امنیت غذایی در حال حاضر جزو موضوعات بسیار مهم در سطح دنیا محسوب میشود . با توجه به مصرف فراوان مواد غذایی ناسالم و البته عرضه ی آنها در سطح جامعه با سوء استفاده از غفلت مردم و مسئولان ، نیاز به بیداری ، هشیاری و حرکت مثبت در جهت جلوگیری از وقوع فاجعه ی بزرگ انسانی ، سونامی سرطان و ابتلا به بیماریهای مختلف در سطح جامعه توسط افراد مختلف دغدغه مند در سطوح مختلف جامعه احساس میشود . همتی مضاعف که در کلام رهبر عزیزمان  از آن به جهاد کبیر یاد شده است . جهادی که توسط برخی عزیزانمان در طب سنتی شروع شده که با افزایش سطح آگاهی مردم عزیزمان منجر به استفاده ی بیشتر از طب اسلامی ایرانی بعنوان مکمل درمانی طب نوین خواهد شد . این مهم باعث پیشگیری و کمک به درمان بسیاری از بیماریها ، مشکلات جسمی و متعاقباٌ روحی خواهد شد . در حال حاضر آمار سنی سرطان کشور بین 30 تا 40 سال است و سرطان کولون ( روده بزرگ ) در آقایان اولین و در خانمها دومین بیماری شایع کشورمان میباشد . این یعنی جوانی که پس از سالها تلاش ، تحصیل و کار به موقعیتی رسیده تا بتواند از تجربه ، تخصص و علمش در راه خدمت به خانواده و جامعه اش استفاده کند تازه درگیر بیماریهای بسیار مهلکی میشود و ....  . هر کس به اندازه توان خود موظف است تا در این حرکت جهادی نقشی ایفا کند .

باتوجه به سخن بزرگان که غذای شما قبل از آن که غذای شما باشد دوای شماست.

با توجه به مقدار مصرف سرانه برنج در کشور و بررسی عوارض ایجاد شده با مصرف برنج سفید کاملا مشهود و مشخص شده است که مصرف سبوس برنج میتواند نقش مهم و اساسی را در افزایش سطح سلامت جامعه داشته باشد . اما مشکل بزرگی وجود داشت و آن عدم پایداری و ماندگاری سبوس برنج خام به همراه بار میکروبی بسیار فراوان آن بود که  با تلاش جوانان خوش فکر ، خلاق و جهادگرمان از سر راه به خوبی هر چه تمام تر برداشته شد .  ما با انجام تحقیقات شبانه روزی و آزمایشات فراوان توانستیم سبوس برنج را که در سطح دنیا به یک ماده غذایی فراسودمند مشهور است ، با فرایندی کاملا طبیعی و سالم پایدارسازی نموده تا امکان استفاده از این نعمت الهی را برای اقشار مختلف جامعه و صنعت فراهم آوریم . شاید بتوانیم قدمی هر چند کوچک در راستای افزایش سطح سلامت مردم عزیزمان برداریم .

 

مهدیار

آدرس:مشهد - بلوار شهید کلانتری - حد فاصل میدان جمهوری اسلامی و میدان جهاد - مرکز رشد فناوری کشاورزی،منابع طبیعی و صنایع غذایی - طبقه دوم - اتاق 208
پست الکترونیک: info@mahdiyarco.com
تلفن: 38717198-051
موبایل: 09159010650
https://telegram.me/mahdiyarco